Web Tasarım ve Yazılım


Hakkımda

Özkan Kurt | Web Tasarım & Yazılım | Muğla

Muğla Web Tasarım | Mobil Uygulama | E-Ticaret | Seo

4 Ocak 1998 yılında Muğla'da doğdum. İlköğretim dönemini Muğla'nın Yatağan ilçesinde tamamlamamın ardından aynı ilçede bulunan Endüstri Meslek Lisesini kazanarak lise hayatına başladım.

Lisede okuduğum bölüm gereği web tasarım ile içli dışlı olmaya başladım. Bir hocamın tavsiyesiyle joomla-wordpress gibi sistemleri araştırdım ve uyguladım. Tamda burada başladı, anladımki ben bu işlerle ilgilenmeliyim.

Lise dönemi ardından Isparta Süleyman Demirel Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı bölümüne girmeye hak kazandım ve bitirdim. Ara vermeden Dgs sınavına girip Anadolu Üniversitesi Yönetim Bilişim Sistemleri (YBS) Bölümünü kazandım. Bu bölümüde okuyup bitirdim.

Her geçen gün kendimi geliştiriyorum, geliştirmeye devam ediyorum.

Web tasarım ve programlama dışında özel oyun sunucuları açıyorum ve bu sunucuların gerekli geliştirmelerini'de yapıyorum. Nedir bu özel sunucu bir oyunun pvp diye tabir ettiğimiz şahsi sunuculardır.

İlgilendiğim oyun sunucuları 'Runes of Magic' ve 'Metin2' Bu iki oyunda MMORPG oyun türüne aittir.

Hizmetlerim

Web Tasarım

Yenilikçi, özgün, akıllı, etkileyici ve kullanıcı deneyimi yüksek web tasarımlar ile online dünyadaki yüzünüz gülsün.

Web Yazılım

Dilediğiniz her yerden ve tüm cihazlarınızla yönetebileceğiniz size özel web tabanlı yazılımlar ile iş akışınızı yada içerik yönetiminizi kolaylaştırın.

Mobil Uygulama

Web Sitenizi ait hem Android hem de IOS İşletim sistemine uyumlu mobil uygulamasını yapıyorum. Yada Küçük-orta ölçekli işletmelerin, ihtiyaçlarına göre uyarlanmış mobil yazılımlar yapıyorum.

Dijital Pazarlama - E-Ticaret

Markanızı, ürün, hizmet ve içeriklerinizi hedef kitlenize hızlı bir şekilde tanıtmak, pazarlamak ve bunların satışını yapmak için size gerekli hizmeti sağlıyorum.

Seo Optimizasyonu

Web sitenizi SEO kurallarına uygun hale getirip, gerekli çalışmaları yaparak web sitenizi Google'da ilk sıralara taşıyorum.
(Sitenizin yapacağı trafiğe göre farklılık gösterebilir.)

Web Site Bakım Onarım

Atıl olan web sitelerinize; yeni içerik girişi, içerik düzenleme ve yazılımsal güncelleme hizmeti veriyorum.

Müşteri Görüşleri

Referanslarım

Turgut Taşdemir

İnşaat Mühendisi

Airnet A.Ş.

İnternet Servis Sağlayıcısı

Echo

Tercümanlık

İplik Online

Outlet İplik Deposu